Magazina

“Tronditet” Sinan Hoxha: Kur Andrra Destani qëndronte në qafë të sheikut arab, (Video)

Shpesh vendet e Lindjes i bëjnë vizitorët e tyre ithtar të kulturës e veshjes karakteristike që ata kanë ruajtur me shekuj të tërë, përcjell ORAinfo.
Edhe për Andrrën dhe Sinanin ka qenë një adrenalinë e tillë vizita e tyre në këto vende.
Sinani për më tepër ka veshur kostumin arab, i cili duket se ka përjetuar ndjenjën e të qenurit sheik. E për të përforcuar këtë ndjenë Andrra si një prej femrave më të bukura, ka qenë ajo që i qëndroi në krahë të tij.

Shtype reklamen dhe prit 5 sekonda pastaj hapet videoja ku Andrra shihet ne krahet e sheikut, shokuese…