Lajme

Tragjedi Shqiptare, vdesin dy prindërit dhe njëri nga fëmijet e tyre

Një fëmijë i vogël dhe prindërit e tij kanë humbur jetën sot pasdite në aksident të rëndë automobilistik rreth dhjetë kilometra nga Dellçeva.
Në këtë aksident, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë 32 vjeçari D.D. i cili i jepte makinës, bashkëshortja e tij 27 vjeçare dhe biri i tyre 2 vjeçar.Fatkeqësia ka ndodhur me përplasjen e drejtpërdrejtë mes automjetit tip ‘Fiat Punto’ me targa të Dellçevës me kamion të ngarkuar me drunj me targa të Shtipit, e drejtuar nga 56 vjeçari P.G. nga Shtipi.
ME POSHTE PER VIDEON E PLOTE: