Magazina

Tentoi ta përdhunoi 10-vjeçaren, bashkëfshatarët e rrahin brutalisht me kabllo të rrymës (Video+18)

Një burrë është filmuar i lidhur në një shtyllë të betonit, ku vazhdimisht goditej me kabllo të rrymës, pasi raportohet se kishte tentuar të përdhunoj një vajzë 10-vjeçare.
Masa e nervozuar me veprimin e këtij burri, kishin zënë të dyshuarin për përdhunim në fshatin Juliasar në pjesën lindore të Indisë.
Ai kishte kidnapuar vajzën në një fushë të gjelbër, por është kapur nga masa duke tentuar ta përdhunoi.
I dyshuari i identifikuar si Kushal Sharma që punon në një lokal të pastrimit kimik, është ndëshkuar nga fshatarët me rrahje brutale me kabllo të rrymës.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme, kliko ne reklam dhe prit 5 sekonda pastaj hapet video..