Lajme

Mbani frymën kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit

Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e saj në televizion në një rrëfim për opinion.al ajo tregon se pavarësisht kësaj eksperiencë prioritet për të janë rezultatet në shkollë.“Ndiej kënaqësi kur kohën e shfrytëzoj dhe e kaloj në mënyrë produktive, kështu që stërvitja në palestër, studimet, modelingu apo edhe angazhime të tjera janë pjesë e përditshmërisë sime”-tregon ajo.Rashel koheve te fundit eshte pare me nje mashkull ne rruget e Tiranes…Ne xhiro eshte edhe nje video nga paparacit./

Kliko ne reklam per tpar videon…