Magazina

Kështu e “kallin” atmosferën Shyhrete Behluli me rejën e Afrim Muçiqit, reja e Afrimit do të ju tërbojë sytë, është super femër.. (Video)

Shyhrete Behluli duket se i ka në qejf ahengjet e ndryshme.
Që nga martesa e djalit të saj shumë është përfolur nëpër mediet rozë, nusja e saj Learta. Një nuse me një pamje shumë të mirë.
Por, sonte Leartën do ta lëmë që të pushoj pak, ne do të merremi me vjehrrën e saj Shyhreten dhe me rejën e këngëtarit Afrim Muçiqi.
Që të dyja kanë qenë në një aheng. Ku në disa pamje që revista “Kosovarja”, ka siguruar, shihen tek sa kërcejnë së bashku Shyhretja dhe reja e Afrimit, Albertina.

Kliko ne reklam nese don me pa videon, teper dejgëse, Albertina do tju bëjë të.. mbani frymën