Lajme

E tmerrshme: Nëna vret vajzën pasi e la burri, dhe i shkruan një letër atij

Një nënë 20-vjeçare, Cody Anna Jackson, ka vrarë vajzën e saj Macey Hogan, në shenjë hakmarrjeje pasi e braktisi burri.

Cody Anna Jackson e la burri i saj 22-vjeçar Paul Hoga, të cilët kanë një vajzë bashkë. Nëna e vajzës vrau vogëlushen Hogan duke pretenduar se kjo është mënyra më e mirë e hakmarrjes ndaj ish-burrit të saj, dhe pasi kryen krimin i shkruan një letër atij, transmeton Gazetametro.net.

”Jam ulur këtu duke menduar të vras vajzën time e më pas veten, dhe e vrava. Nëse do eja shihe për herë të fundit, sepse jeta mbaroi për ne”, ka shkruar në letrën nëna 20-vjeçare.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe e ka parandaluar vetëvrasjen e saj, me ç’rast e kanë arrestuar, ku dënimi i saj mund të shkojë nga 16-20 vjet heqje lirie.Per me shum ndiqne videon me posht…