Lajme

“Abuzon me mua sapo ngelem vetëm në shtëpi”! Tmerri që nusja përjetoi nga vjehrri

Policia e Kavajës arrestoi mbrëmjen e së enjtes një 59-vjeçar, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht nusen e djalit. Arrestimi u krye pas denoncimit që e dëmtuara bëri në Komisariat, duke pretenduar se vjehrri i saj kryen vepra të turpshme dhe e ngacmon seksualisht prej më shumë se një muaji

Akuzat u mohuan nga i dyshuari, i cili i konsideroi të pavërteta dhe shpifje të gjitha ato që e reja kishte deklaruar në Polici. Edhe pse pa ndonjë provë konkrete, bazuar në fjalën e nuses e të vjehrrit, Policia bëri ndalimin e të dyshuarit, pas konsultimit edhe me prokurorin e gatshëm

Kliko ne reklam dhe shiko videon e ngarjes qe ka shokuar boten, ah ky vjeherr lyp dajak breee.